20180925 133843

LETERA kopā ar LEITC nodibina kontaktus ar Kazahstānas Elektroniskās un Aerokosmonautikas rūpniecības ministrijas pārstāvjiem, kuri ieradās Latvijā, lai iepazītos ar Latvijas elektroniskās rūpniecības sasniegumiem.

25.septembrī Latvijā ieradās Kazahstānas delegācija, kuru vadīja Elektronikas rūpniecības attīstības departamenta direktors Žanibeks Muhamedžanovs. Delegāciju sagaidīja LETERA izpilddirektore Inese Cvetkova un LEITC valdes loceklis Uldis Stūre.

Šobrīd Kazahstāna aktīvi strādā pie savas elektroniskās rūpniecības attīstības, tādēļ Kazahstānas ministriju pārstāvji  vēlējās iepazīties ar  LETERA pieredzi par sadarbības formām  ar valsts institūcijām.

LETERA izpilddirektore Inese Cvetkova informēja viesus par asociāciju, tās darbību un sadarbību ar valsts un Eiropas Savienības institūcijām, uzsverot būtiskākos ieguvumus un zemūdens akmeņus. Delegācija tika iepazīstināta arī ar LEITC specifisko darbību un iekārtām, lai iegūtu skaidrāku priekšstatu par elektronisko iekārtu testēšanu atbilstoši Eiropas tirgus prasībām, kā arī tika diskutēts par testēšanas centra izveides nepieciešamību Kazahstānā. Viesi ar interesi uzzināja, ka divi LEITC darbinieki ir stažējušies Eiropas Kosmosa aģentūrā un ka LEITC jau ir uzsācis sadarbību ar Kazahstānu,  uzņemot praksē Kazahstānas Tehniskās universitātes studentu.

Kazahstānas ministrijas pārstāvji izrādīja ļoti lielu interesi par LETERA darbību un atzīmēja LETERA ieguldījumu LEITC laboratorijas izveidē. LEITC  ļauj Latvijas ražotājiem ātrāk savus produktus sertificēt. Viesi vēlas pārņemt šo labo piemēru no Latvijas prakses.

Vizītes beigās tika sasniegts izvirzītais mērķis – nodibināt personiskus  kontaktus ar LETERA. Šīs tikšanās laikā LETERA visi biedri tiek uzaicināti vizītē uz Kazahstānu, lai uzsāktu aktīvāku sadarbību.

 

KONTAKTI
  Āzenes 12, Rīga, Latvija
  +371 22 001 023
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  

Please publish modules in offcanvas position.